STRONA GŁÓWNA »

Wesela

Hotel Wasik oferuje najpiękniejsze i najnowocześniejsze sale weselne położone w najbliższym sąsiedztwie miasta Radom i okolice, które zagwarantują każdemu spokój i niepowtarzalną atmosferę. Zapewne każdy, kto organizuje swoje przyjęcie weselne zwraca szczególną uwagę na wygląd pomieszczeń, gdzie będzie się ono odbywało. To właśnie ich wystrój wpływa na atmosferę organizowanej uroczystości w salach weselnych.

Obsługa hotelu dostosuje wygląd sali weselnej do gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zapewnić przyszłym małżonkom niezapomniane wrażenia, dba się tu o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Sale weselne są klimatyzowane, co umożliwia zorganizowanie tutaj wesela, bez względu na porę roku.

Dodatkowo większa sala weselna może gościć nawet 300 osób. Ciekawym urozmaiceniem jest taras oraz plac zabaw dla dzieci. W przyhotelowym ogrodzie warto zorganizować również sesję zdjęciową na tle sali weselnej. Państwo Młodzi nie będą musieli martwić się już o miejsce, w którym będzie można wykonać fotografie plenerowe. Radom i okolice, a konkretnie nasz hotel, to nie tylko piękne pejzaże, ale również gwarancja miło spędzonego czasu.

Sale weselne na nie są jedynymi walorami tego miejsca. Nasza restauracja serwuje bardzo wykwintne dania kuchni polskiej i europejskiej, które zaspokoją nawet największych smakoszy. Dodatkowym atrybutem naszego obiektu są świetnie przygotowane sale konferencyjne, wyposażone w różnego rodzaju sprzęt, niezbędny podczas spotkań biznesowych, szkoleń, czy wykładów.

Każdy kto odwiedzi Hotel Wasik, bez względu na okoliczności, doceni zarówno komfort jak i niezwykle przyjazny klimat tego miejsca i bez wątpienia będzie tutaj wracał.