STRONA GŁÓWNA »Oferta » Pokoje - cennik »

Pokoje - cennik

Hotel Wasik-Noclegi w Radomiu i okolicach

 

Motel Wasik oferuje Państwu możliwość spędzenia czasu w miłej i spokojnej atmosferze. Obiekt usytuowany jest w bliskiej okolicy dużego miasta, dlatego też miejsce to można potraktować w kategorii noclegi w Radomiu. Miejscowość Krogulcza Sucha, gdzie znajduje się się ośrodek to gwarancja ciszy i relaksu.

Nocleg tutaj sprzyja zregenerowaniu sił i nabraniu zapału do dalszej pracy. Lokal wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swoich gości, zapewnia organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych, a także stwarza bardzo sprzyjające warunki do odbywania konferencji bądź szkolenia.

Organizatorzy tego rodzaju zgromadzeń mają do dyspozycji klimatyzowane sale, a także sprzęt multimedialny taki jak chociażby: rzutnik, mogą też bezpłatnie korzystać z internetu.

 

Dodatkowym atutem motelu jest restauracja, serwująca bardzo smaczne i różnorodne dania i napoje, dlatego też nikt nie wyjedzie stąd głodny i spragniony. Proponowane przez kuchnię dania są zarówno potrawami kuchni polskiej, jak i europejskiej. Oprócz nolegów, do dyspozycji klientów jest również park grillowy, idealne miejsce na spotkania w mniejszym lub większym gronie. Personel w naszym motelu jest w pełni profesjonalny i dba o odwiedzające nas osoby z największą starannością. Wygodny nocleg zapewnią Państwu w pełni wyposażone: apartament, 20 pokoi 2-osobowych, 4 pokoje 4-osobowe, każdy z możliwością dostawek.

Dysponujemy:

  • 1  apartamentami
  • 20 pokojami  2 - osobowymi
  • 2 pokojami  4 - osobowymi
  • Istnieje możliwość dostawek.
  •  Pokoje posiadają łazienki, dostęp do internetu , TV SAT oraz telefon.
Cennik noclegów:
Pokój 2 osobowy 160 zł
Pokój 2 osobowy do pojedynczego wykorzystania 120 zł
Pokój 4 osobowy 260 zł
Apartament 170 zł
Dostawka 60 zł
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, internet i podatek VAT.

Podane ceny zawierają podatek VAT 8%