STRONA GŁÓWNA »Oferta » Imprezy »

Imprezy

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy: tel 695 06 77 88

Hotel Wasik położony 11km od Radomia jest idealnym miejscem  na zorganizowanie różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak :
 
  • Bankiety
  • Przyjęcia weselne
  • Komunie
  • Chrzciny
  • Kinder Party
  • Studniówki
  • oraz wiele innych spotkań na różne okazje
     

Można skorzystać z 2 klimatyzowanych sal restauracyjnych z wyjściem na taras mogących pomieścić 300 lub 80 osób. Do dyspozycji Gości jest również wielki ogród otaczający restaurację wyposażony w plac zabaw dla dzieci.

Oferujemy również szeroki asortyment serwowanych dań a Menu dostosujemy do indywidualnych potrzeb naszych Gości. Oprócz wykwintnego menu zapewniamy staranną aranżację stołu i niepowtarzalny klimat przyjęć.


 

Dom weselny w Hotelu Wasik – idealne miejsce na organizację wesela

Uroczystość zaślubin oraz wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Dlatego też nie dziwi fakt, że chcemy, aby miały one wyjątkową oprawę.

Obecnie bardzo popularne staje się dekorowanie kościołów czy innych miejsc, gdzie odbywają się zaślubiny. Jeśli zaś chodzi o wesele, jego organizację warto zdecydować się na usługi oferowane przez domy weselne i pracujących w nich profesjonalisów.

Hotel Wasik dla swoich klientów przygotował dom weselny. Już samo położenie ośrodka sprawia, że jest to wręcz idealne miejsce do organizacji wesela. Dom weselny położony jest zaledwie 11 km od Radomia, przy drodze prowadzącej z Krakowa do Warszawy. Niezwykle barwne okolice. Panują tu cisza i spokój, gwarantujące wyśmienitą zabawę zarówno Parze Młodej jak i jej gościom. Latem, gdy pogoda jest ładna zabawę można przenieść do ogrodu, gdzie znajduje się specjalny plac zabaw dla dzieci.

Dom weselny to dwie klimatyzowane sale restauracyjne z wyjściem na taras – mniejsza z nich pomieści 80 osób, a druga o wiele większa aż 300. Para Młoda ma do wyboru szeroki wybór dań, a menu dostosowywane jest do ich indywidualnych potrzeb. Sale na tą uroczystość są pięknie przystrajane, aby zapewnić wyjątkowy klimat i niezapomniane wrażenia z tego jednego w życiu dnia. Dodatkowo Para Młoda może zdecydować się na zapewnienie swoim gościom noclegów hotelowych pokojach.