HOME PAGE »

Sale konferencyjne

Hotel Wasik położony jest w miejscowości Krogulcza Sucha przy trasie E-7 prowadzącej z Warszawy do Krakowa, a od centrum Radomia dzieli go zaledwie 11 km. Lokalizacja ta zapewnia gościom spokój i ciszę, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Hotel Wasik to nie tylko luksusowe pokoje. Na terenie obiektu znajdują się również sale konferencyjne przeznaczone do przeprowadzenia spotkań . Każda sala konferencyjna jest profesjonalnie wyposażona. Właściciele hotelu zadbali o to, by sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, który znacznie ułatwia przeprowadzenie szkoleń, seminariów, konferencji, a także wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze biznesowym.
Wśród wyposażenia sali konferencyjnej znajdują się między innymi: rzutnik z ekranem, flipchart, a także co istotne w dzisiejszych czasach bezpłatny dostęp do Internetu.

Hotel oprócz sprzętu gwarantuje również obsługę gastronomiczną – posiłki serwowane w czasie przerw w spotkaniu. Na życzenie organizatorów konferencji dostępny jest również serwis kawowy.

Sale przystosowane są do tego, żeby można było w nich zorganizować kameralne spotkania biznesowe, ale i duże profesjonalne konferencje wyższego szczebla. Mniejsza sala konferencyjna przeznaczona jest dla 80 osób. Z kolei większa sala umożliwia zorganizowanie szkolenia, seminarium lub konferencji nawet na 300 osób.