Strona główna hotel radom Aktualności Rezerwacja Kontakt Galeria hotel radom
hotel radom eng
Pokoje i Apartamenty Restauracja Konferencje Imprezy okolicznościowe
hotel radom
hotel radom
hotel radom

Strona główna

Oferujemy najlepsze noclegi w okolicy Radomia

Nasz hotel położony jest 11km od Radomia w miejscowości Krogulcza Sucha przy trasie E-7 Warszawa - Kraków jest nowym obiektem, który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na lokale biznesowe w Radomiu. Doskonała lokalizacja w okolicy centrum Radomia, która zapewnia wszystkim Gościom ciszę i spokój oraz pozwala odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku.


Goście mogą korzystać z usług hotelowej restauracji, która serwuje wiele niepowtarzalnych i smacznych dań, dostosowanych do podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Do ceny pokoju doliczone jest śniadanie.

Hotel wyposażony jest również w pomieszczenia przeznaczone do organizacji różnego rodzaju szkoleń i zjazdów, jak sala konferencyjna, która może pomieścić nawet 300 osób.

We wszelkiego rodzaju prelekcjach i wykładach bardzo pomocny może okazać się sprzęt multimedialny jak np. flipchart czy rzutnik dostępne na miejscu. Umożliwiają one zorganizowanie spotkania biznesowego na najwyższym poziomie. Bez dodatkowych opłat można także korzystać z internetu. Samochód natomiast można zostawić na strzeżonym parkingu.

Sala weselna to idealne miejsce na niezapomniane wesele, które dopełni tak wyjątkową uroczystość, jaką jest ślub. Dom weselny oferuje swoim gościom także niezwykle smaczne i wyrafinowane potrawy, przygotowywane w tamtejszej restauracji.

    Hotel Wasik Krogulcza Sucha noclegi Krogulcza Suchanoclegi

 

Poznaj nowoczesny hotel - motel w Radomiu

Hotel Wasik ma do zaproponowania odwiedzającym go ludziom bardzo wiele opcji. Jest to nocleg w bardzo atrakcyjnej cenie, dom weselny idealny na ważne uroczystości rodzinne oraz sala weselna doskonała do organizacji imprez w dużym gronie.
Każdy kto odwiedzi to miejsce, znajdzie w nim coś dla siebie i bez wątpienia doceni wyjątkowy klimat, barwne okolice i atmosferę ośrodka. Jeśli znudziły Ci się przepełnione miejskie hotele - zapraszamy do kontaktu.

 hotel radom hotel wasik radom hotel wasik

zobacz całą galerię »
hotel radom

HOTEL WASIK***


tel. 048 618 44 22
Krogulcza Sucha 65
Orońsko, okolice miasta Radom
Mazowieckie - Polska

hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom hotel radom
hotel restauracja radom
Hotel-Motel WASIK: noclegi i sale konferencyjne w Radomiu. Nocleg i sala konferencyjna, hotele Radom i okolice